Deník jedné Vampýrky díl.4

20. června 2010 v 9:24 | Vampire Rose |  ♥Povídky♥

Překvapená

Ty deprese se zlepšovaly..díky..Matesovi..Ale věděla jsem, že miluji Renesmé..a on byl podřadný..Už jsem zase mluvila...pila..Chodila na lovy..a do školy..Jednoho dne když jsem se vrátily ze školy..No co jsem nespatřila??! Renesmé tam za naším baráčkem ležela na slunci...to bylo divné..Ona a na slunci??!..A co tu chce??!..
kll

jkkll
hgjh
mjhk,l
Nechala se ostříhat?? Cože??!..Najednou vstala a šla za mnou..
mj. <.
Aha tak asi ne...Došla ke mne a začala mne líbat a objímat..a já ji po dlouhé době také.."Moc jsi mi chyběla Rose..".."Ani nevíš jak..Musela jsem tě vidět..jinak bych to nezvládla..".."Vážně? A co to cos mi řekla?..Než jsi odešla..".."To jsem lhala..jinak bych nedokázala..odejít..".."Přistěhovaly jsme se zpět..".."Odejít ode mne pro tebe bylo tak jednoduché..".."Bylo to to nejtěžší co jsem za posledních 18..19..let udělala..lásQo vrat se ke mne..Prosím..".."Jak ti ted mám věřit?.."..Začala mne na důkaz líbat..a já ji také..tak vášnivě..Milovala jsem ji více než cokoliv na světě..A ona to věděla..Edward a Bella přijeli také..
jklů
jklkikl
"Hádají se..Edward si myslí, že bysme tu neměly zůstávat.., ale Bella chce zase po dlouhé době bydlet u nás..A hlavně kvůli mne..Aby se ty deprese nevrátili..".."Půjdeme za nimi?"..Ptala jsem se..A tak jsme šly..Hned na to se tam objevila Irma..moje mamka..tak jsem šla za ni..abych ji oznámila, že tu jsou zase Cullenovi..mamka nebyla moc nadšená potom co mi Renesmé způsobila, ale za to nemohla ona..Ona musela odejít..A my bychom měly také...Lidem to nebylo divné? Že nestárneme?..
kjlk
mjhk
S Renesmé jsme se mezitím převlékly na ven..z plavek..Měly jsme stejné oblečení..jen v jiné barvě..
Šly jsme si sednou za náš dům..na slunce..no my jsme byly vlastně poloupírky..
mjlkl
mjjk
juk
Koukaly jsme se spolu na mraky na slunce..Bylo to docela příjemné nové..
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama