Deník jedné Vampýrky díl.2

19. června 2010 v 16:26 | Vampire Rose |  ♥Povídky♥

Nic není věčné

Jednoho dne jsme šly zase do školy..jakoby nic...Sedly jsme si do lavice(ona mněla být zrovna u nás) a dělaly to co jsme mněly..Učily jsme se ten osudový den..O přestávce jsme si šly zase zaplavat do vyhřívky..
v b
vbh

Kecaly jsme..Povídaly si..Užívaly..A ona najednou posmutněla a její výraz se zhrubil..a potom promluvila "Hele my...my..my..".."Vy co? Vy co?" zděsila jsem se..Do očí se ji vedraly slzy.."My musíce o-odjett z městta..".."Cože?! Jedu s vámi!".."Lidé si už začínají všímat, že Bella a Edward nestárnou..a já také..Ne nejedeš..To nejde".."Ale my dvě patříme k sobě jen my dvě..".."Ne nepatříme. Nikdy nepatřily..".."Takže to byla jen lež?!".."Ze začátku ne, ale tedkon ano..".."Zbohem Rose. Už se neuvidíme. Slibuji, že mne už nikdy v životě nespatříš..a..a..".."A co?!!"..."No nic zbohem!".
bhbj
Renesmé v mžiku zmizela..Škola, třída, domov všude jsem se cítily sama..Všude najednou bylo temno a prázdno..Pořád jsem ji viděla před sebou..Okamžitě jsem se sesypala..
ghzj
hjj
ghjhj
Všude bylo tak prázdno ta díra v mém hrudníku byla obrovská..Hledala jsem ji ve třídě..Ale tam nikdo nebyl..bylo mi to upřímně jedno..Byla jsem v šoku..to neni možné..tohle neni..ani nebyla ona..Tuhle osobu jsem neznala..Šla jsem si sednout s pláčem a ostrým bodáním v hrudníku na chodbu do křesla..
ghgj
A tam se rozplakala a roznaříkala tak moc..že to ani nebylo možné..Moc jsem plakala..nemohla jsem pořádně dýchat jak moc vyčerpaně..jsem plakala..Plakala jsem asi..tři hodiny..A asi tři hodiny s tím pláčem jsem byla v silné depresi...Seděla jsem tam tak sama..s uplně promáčeným oblečením od slz...Všechno kolem mi ji připomínalo..a tím to bolelo více...I nato, že jsem upírka..To bolelo příliš moc...
gbjnhk
Domů mne večer asi o půl noci přivezl pan učitel taxíkem..A donesl mne domů..v náruči...Nohy jsem mněla uplně stuhlé..celé tělo v bolestivé křeči..Rodiče Swart můj táta mne převzal do náruče a odnesl mne do pokoje..Mezitím Irma moje maminka poděkovala panu učiteli..a pozvala ho dál..Moje mamka to věděla..i táta to věděl..Tak proč mi to neřekly??! Ano bolelo by to hodně, ale byla bych připravena..
kljlů
Po večerech jsem nemohla spát..Nebo jen na krátkou dobu..Mněla jsem zlé noční můry..které mne děsily k smrti..Ječela jsem ze spaní..
gbhgjmnhgk
hjzj
Trvalo to děsně dlouho...Nechtěla jsem žít..mněla jsem děsný strach, že se ji něco stalo..Pořád dokola se mi zdálo o jejich smrti...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vanillQa vanillQa | Web | 19. června 2010 v 17:02 | Reagovat

děkujeme :) no já nevím, nechám to na hlavní admince :) o tomhle raději nerozhoduji :)

2 katy_kiki x* katy_kiki x* | Web | 19. června 2010 v 17:05 | Reagovat

Thx x) Ty máš taky pěkný blog ;-) (bez dcl xD)

3 Anet Anet | Web | 19. června 2010 v 17:40 | Reagovat

dobrýý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama