Deník jedné Vampýrky díl.1

19. června 2010 v 15:11 | Vampire Rose |  ♥Povídky♥

Narození


Narodila jsem se ve veliké bouřce. Moje jméno je Rose Helloween. Moje maminka je Irma Helloween a tatínek je Swart Helloween. Jsem jediné dítě v naší Vampýrské rodině. Miluji krev. Moje rodiče jsou moc hodní. Jsem právě po narození a je mi teprve pár sekund, minut...Maminka na mne pořád něco mluví "Berušku Zlatíčko" a usmívá se nad mou kolébkou..Právě mě brala do náruče když přišel neznámý člověk..upír..Tedy aspon mne neznámý..Maminka tu osobu pozdravila "Ahoj Robe."
Byla jsem zmatená..Netušila jsem co se děje..Najednou se z ničeho nic objevil tatka. A podával mamce něco divného zvláštího...Mamka najednou tu divnou věc dává  mne do úst..A já pochopila co to je.."Krev." Začala jsem s velikou chutí sát..za nedlouho jsem ji celou vypila a začala jsem plakat když mi vzali tu věc...Ale po chvilce jsem dostala další..
Během sání jsem zpozorovala tu osobu "Roba" jak se na mne dívá...Ale jinak než ostatní...Rob byl takový malý chlapeček...Byl docela pěkný..
Žili jsme dohromady ještě s jednou Vampýrskou rodinou Cullenovými..Cullenovi byla velmi rozrostlá rodina Edward a Bella byli zasnoubeni a mněli malou dcerku Renesmé..Bella bývávala kdysi člověkem...Renesmé byly už 3 roky a uměla velmi dobře hrát na piáno..Jako její otec Edward...
nhgj
nhjk

Moc se mi líbilo jak hrají..Milovala jsem tu hudbu...Edward i Bella mne měli rádi jako jejich druhou dceru..i Já jsem je mněla moc ráda, ale nejvíce jejich dcerku Renesmé..tu jsem obdivovala už odedne kdy jsem se narodila...Už od toho dne jsem věděla, že ji zbožnuji miluji...Něco mne kni táhlo...Nevěděla jsem co, ale..Byl to zvláští pocit...Nic jsem nevěděla o světě..o přírodě..Ale tohle ano..
Byla nadaná, Nádherná milá...
Uplinulo asi 5 let...a už jsme si povídaly hrály si..smály se...Lidé o nás nevěděli..a ani nesměli..Volturiovi by je potom zabily a i toho kdo prozradil "Tajemství." Volturiovi byla velmi mocná "Královská rodina", která byla proti přátelství mezi Vampýry a Vlkodlaky..proti přátelství s člověkem...a je toho více..Byla to rodina, která chtěla zákon..Snad jediné naše pravidlo bylo udržet náš rod v utajení..Kdo porušil tenhle zákon byl okamžitě potrestán..smrtí..
vbfgh
Jane ta blondýna byla a je velmi krásná..avšak velmi krutá...Je to jedna z Volturiových..tak se neni čemu divit..Avšak naše rodina a Cullenovi jsem byly spřáteleny s jednou Vlkodlačí smečkou..Jacob Black byl a je nejlepším přítelem Belly..moc ji pomohl když ji Edward opustil..zachránil ji život...od té doby se Edward a Jacob nemají moc v lásce...Hlavně Jacob Edwarda...Bella a Edward bez sebe nemohou žít..Jsou neodlučitelný pár..na život a na smrt...Život plynul velmi rychle a Renesmé bylo už 15 let a mne 13..a začaly jsme spolu chodit..byly jsme neodlučitelné přítelkyně..Na Život a na Smrt..
Renesmé chodila na základku do 9.třídy..a já do 7.třídy..ona za mnou chodila do třídy...Chodila se v naší škole koupat do vyhřívky..a čekala vždy na mne..


bnhj
fghfffffjnhj

bgvbg


Moc jsme se Milovaly..Chodily jsme i do stejné školy a milovaly ty savé věci..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | Web | 19. června 2010 v 17:43 | Reagovat

to se ti povedlo :)
ps: dobrý obrázky! :)

2 Šťěpán Lammel Šťěpán Lammel | E-mail | 21. června 2010 v 21:04 | Reagovat

Vyborna povidka :-)

3 Vampire Rose Vampire Rose | Web | 22. června 2010 v 20:49 | Reagovat

[2]: Děkuji♥. Zlato moe x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama